Reverend Custodiers (Hacker, Combi Rifle + Marker)

Corvus Belli – nomads

INFINITY – 0302

Corvus Belli to jakiś system bitewny z pod szyldu Infinity. Ale z tego co widzę, gra grą, ale figurki jako temat do malowania figurek żyją własnym życiem. Ale może widzę to co chcę widzieć. Nieważne. Grunt, że kupiłem, bo mi się spodobała jako materiał do wprawek malarskich a nie dlatego, że karta postaci miała fajne parametry.

Jak to w tej branży bywa, całość spakowana jest w zgrabny blisterek, okraszony ową karta z różnymi mniej lub bardziej interesującymi informacjami. A żeby metalowy odlew nie latał po opakowaniu jak żyd po pustym sklepie pilnuje kawałek gąbki.

Odlew z białego metalu, dwuczęściowy, a do tego standardowa plastikowa podstawka. Okrągła

Figurka odlana jest ładnie, detale są wyraziste. Brak wyraźnych przesunięć czy szwów. Ale jak wspominałem w sąsiedniej recenzji, to rzecz charakterystyczna dla figurek z metalu. po prostu guma używana w ich produkcji jest twardsza, wiec i bardziej stabilna.

No wiec tułów wygląda fajnie, ale ręka z bronią już nieco mniej. Nadlewka na łączeniu połówek formy jest dość ordynarna, i nie wiem czy nie kryje dodatkowych atrakcji pod postacią drobnych przesunięć. Nie jest to coś dyskwalifikuje tę miniaturę. Ale niesmak pozostał

No i tak pro forma – kanoniczne malowanie wedle producenta prezentuje się tak:

..choć jakto w figurkach szajsefikszyn, kanon kanonem, a malować można tak, żeby było ładnie:>

 

KFS